Maak je look compleet
- Diva Pro Micro-Stick + CHI Enviro 54 Haarspray
- Diva Pro Micro-Stick + CHI Total Protect
EAN code | 5060412984515 |
---|---|
Merken | Diva Pro |
Soort plaat | Keramisch |
Temperatuur | tot 210 graden |
Instelbare temperatuur | Ja |
Schakelt automatisch uit | Ja |
Digitaal | Ja |
Snoerlengte | 3 meter |
Productkleur | Zwart |
Dual Voltage | Ja |
Opwarmtijd | 10 seconden |
Diameter | 10 mm |
Krultype | Kleine krul |
Klem | Nee |
Diva Pro Micro-Stick is een 10mm dunne krultang die ideaal is voor het creëren van kleine krullen. De krultang bevat macadamia olie, arganolie en keratine, wat ervoor zorgt dat Diva Pro Micro-Stick tevens geschikt is voor droog en beschadigd haar. Het haar krijgt een prachtige glans en wordt kroesvrij. Diva Pro Micro-Stick is binnen enkele seconden op de gewenste temperatuur en is digitaal instelbaar van 110°C tot 210°C. Doordat de hitte evenredig door de staaf wordt verspreid, kunnen er schitterende krullen gecreëerd worden die de hele dag blijven zitten. Daarnaast wordt de krultang automatisch uitgeschakeld als deze een uur niet wordt gebruikt. Bovendien heeft Diva Pro Micro-Stick een hittebestendige snoer van drie meter lang, waardoor het ideaal is voor professioneel gebruik.
Voordat je aan de slag gaat met hete tools raden we je aan altijd een hittebeschermer te gebruiken. Verdeel het haar in secties. Pak een pluk haar en draai het om de tang heen. Houd dit enkele seconden vast en haal het haar vervolgens van de krultang af. Herhaal dit proces totdat het gehele haar is gekruld.
Diva Pro Micro-Stick maakt het mogelijk om makkelijk, veilig en snel de mooiste krullen te creëren met een prachtige glans. De Micro-Stick geeft kleine, speelse krullen die de hele dag in model blijven.
De Diva Pro Styling Tools beschikken over een UK/EU adaptor. Ze zijn dus in meerdere soorten stopcontacten te gebruiken en ideaal voor als je op reis gaat. De UK adapter zit als het ware als een omhulsel om de EU stekker heen. Voor het gebruik in de EU, kan je simpelweg de achterkant van de UK plug eraf schroeven. Eronder vind je de EU stekker.
Om de kwaliteit van de krultangen te garanderen, biedt Diva Pro twee jaar garantie op de elektronische onderdelen van de Diva Pro Micro-Stick.