Een handige travel set met vier mini's uit de Skin 90 lijn van Janzen
Neem de zon mee op reis met deze vier mini's! De Janzen Travel Set Skin 90 bestaat uit een shower gel, body lotion, shampoo en conditioner in een handig reisformaat.
Skin 90 bestaat uit witte lelie en kersenbloesem en is opgewekt en vrolijk. De kersenbloesem heeft in Japan een haast heilige status. Met haar lichtroze blaadjes en aangename geur is de boom een waar feest voor de zintuigen. Het subtiele van de kersenbloesem wordt in dit parfum afgewisseld met het frisse van de lelie en krachtige van de tonkaboon. Met toevoeging van fragmenten van peer, appel, framboos en hints of vanilla is het een waar feest voor de zintuigen.
De Janzen Travel Set Skin 90 is ideaal voor een weekendje weg of leuk om cadeau te doen!
Belangrijkste kenmerken:
Travel set
4x 40ml
Ontspannende werking
Opgewekte en vrolijke geur
Zonder parabenen, siliconen en minerale oliën
Vegan
Niet getest op dieren
Gebruik:
Shower gel: Breng Janzen Shower Gel Skin 90 aan onder douche en masseer deze in op de huid. Spoel het lichaam vervolgens af met warm water.
Body Lotion: Janzen Body Lotion Skin 90 gebruikt u op een gereinigde huid zoals bijvoorbeeld na een douche. Breng een laagje crème aan op het lichaam en verdeel deze goed. Vergeet niet extra aandacht te geven aan eventuele gevoelige plekken.
Shampoo: Breng Janzen Shampoo Skin 90 aan op nat haar. Masseer de shampoo goed in en spoel vervolgens grondig uit. Herhaal indien gewenst.
Conditioner: Breng Janzen Conditioner Skin 90 aan op nat haar nadat u deze gewassen heeft. Zorg dat de conditioner gelijkmatig verdeeld wordt over het haar. Focus hierbij vooral op de lengten en de punten. Laat de conditioner even inwerken en spoel het vervolgens goed uit.
Resultaat:
Met Janzen Travel Set Skin 90 heb je een complete lichaams- en haarverzorging in een handige travel set. Zo ga je goed voorbereid en ontspannen op reis.
Bestel Janzen Travel Set Skin 90 bij JohnBeerens.com en ontvang deze heerlijke set snel in huis!